Hitachi Capital Mobility Slovakia

Dlhodobý prenájom osobných áut

Długoterminowy wynajem pojazdów osobowych Warszawa

V našej širokej ponuke nájdete všetky značky a modely osobných automobilov. Nižšie vás pozývame, aby ste sa zoznámili s podrobnou ponukou v mnohých variantoch prispôsobených potrebám klienta.

Dlhodobý prenájom osobných áut

Dlhodobý prenájom osobných áut je ideálne riešenie pre ľudí, ktorí chcú rozvíjať svoje podnikanie a zaoberať sa iba zárobkami, nie prevádzkovaním flotily. K tejto spolupráci prispieva mnoho faktorov. Financovanie vhodné pre klienta - prenajímateľ nenesie náklady spojené s vlastnou platbou. Financuje sa iba skutočná spotreba vozidla, nie jeho celková hodnota, zatiaľ čo zostatková hodnota vozidla po ukončení zmluvy sa určuje na základe súčasného a skutočného ocenenia, a nie na základe hodnoty pred prenájmom.

Toto riešenie poskytuje klientovi veľmi nízke mesačné náklady. Poistenie môže tiež zostať na nás. Zahŕňa plné poistenie Kasko/PZP/Životné poistenie a samozrejme likvidáciu motorových škôd. Súčasťou našej ponuky dlhodobého prenájmu je aj úplná asistenčná ochrana pre prenajaté vozidlá 24 hodín denne , aby sa zákazník mohol sústrediť iba na svoje vlastné podnikanie. To isté platí pre správu služieb, ktorá je súčasťou splátky. Zahŕňa pravidelné prehliadky, prebiehajúce opravy a náhradné auto počas ich životnosti, ako aj výmenu a skladovanie pneumatík. V spolupráci s nami môžu Zákazníci nakupovať palivo aj v ropných spoločnostiach bez hotovosti, brať na toto palivo bezúročný obchodný úver, ako aj hromadné faktúry, zľavy na nákup paliva, kvapaliny do ostrekovačov alebo autoumyvárne. Aby sme to zhrnuli, na konci každého mesiaca dostanú naši Klienti report týkajúci sa celej používanej flotily a aj hromadnú faktúru.

Jednoduchá správa

Jednoduchá správa v Hitachi Capital Polska, čiže riadenie skutočných nákladov bude skvelé pre spoločnosti, ktoré sa starajú hlavne o rozvoj podnikania, nie o vozový park. Flotilu môžu priradiť nám, vďaka čomu klient získa pohodlie, flexibilitu a viac času. Toto všetko je spôsobené prefakturáciou nákladov na služby, aby sa platba mohla odložiť. Faktúry sa vystavujú iba raz za mesiac, čo výrazne zjednodušuje postup účtovania nákladov na vozový park. Spoločnosti, ktoré s nami spolupracujú, dostávajú aj zľavy na údržbárske služby, súčiastky alebo palivo. Zmluva je podpísaná na neurčitú dobu s trojmesačnou výpovednou lehotou, takže zákazník nie je nútený vstúpiť do dlhodobého vzťahu s nami.

Služby „šité na mieru”

Ak ste si prezreli celú našu ponuku a stále ste pre seba nič nenašli, nič nie je stratené. Pri uvažovaní o vás sme pripravili neštandardné ponuky, ktoré momentálne nie sú na trhu. Kontaktujte nás a povedzte, čo potrebujete, a my k vašim očakávaniam pristúpime individuálne a nekonvenčne, budeme sa snažiť splniť vaše očakávania a predstavíme ponuku, ktorá ušetrí váš čas súvisiaci s riadením vozového parku a zároveň zlepší stav spoločnosti.